Setkání nad literaturou online!Setkání nad literaturou online!
Ze Školy zotavení Vás zveme na online seminář Setkání nad literaturou online s editory časopisu Zámezí, oceňovaným básníkem Janem Škrobem a prozaikem Tomášem Vaňkem. Řeč bude o básních i kratších povídkách, o tvorbě a o tom, co jí u člověka předchází.
 
V rámci semináře se zblízka podíváme na několik vybraných básnických i kratších prozaických textů, budeme mluvit o okolnostech jejich vzniku, způsobu práce s jazykem i tématy, řekneme si, v čem nás čtení může inspirovat ve vlastní tvorbě. Důležitou součástí semináře bude společná diskuze nad jednotlivými texty a výměna názorů – nechceme totiž správné a špatné odpovědi, chceme se nad texty společně zamýšlet v širokém poli možností a vzájemně se inspirovat.

Účastníci budou moct také nahlédnout do dílny našeho kulturního občasníku Zámezí, a podle svých schopností a preferencí se budou moct zapojit do přípravy některého z jeho dalších čísel.

Přihlašování na seminář je prodlouženo do 30. května, poté se Vám ozveme s termínem a podrobnostmi k setkání. Neváhejte se závazně přihlásit, kapacita je omezena. Maximální počet účastníků každého workshopu je 5 plus 2 lektoři. Účast na workshopu je zdarma.

V případě zájmu o účast se prosím ozvěte naší peer specialistce Šárce, která Vám sdělí podrobnosti na: michlova@cmhcd.cz

Vaši lektoři z Literárních dílen