Škola zotavení je otevřena!Škola zotavení je otevřena!

Od 8. června otevíráme Školu zotavení a moc se na Vás těšíme!


Milí studenti Školy zotavení, v České republice se konečně začínají uvolňovat krizová opatření v souvislosti s pandemií koronaviru. Osobní setkávání na prezenčních kurzech je tak konečně tady! 

Výuku zahajujeme třídenním kurzem Plán bezpečí, který se koná ve dnech 8.-10. června každý den v čase 10:00-16:00. 
 
Obsahem kurzu je vytváření plánu bezpečí, a tedy toho, jak rozeznat přicházející krizi a jak s ní zacházet. Studenti budou společně s lektory diskutovat otázky, které pomáhají lépe poznávat sebe sama a nacházet strategie pro zmírňování dopadu obtíží na život. Věnovat se budou také zdravému životnímu stylu a zlepšování psychické kondice. Součástí kurzu bude dále téma self-management, který je předpokladem úspěšného zotavení a s vytvářením plánu bezpečí úzce souvisí.
 

Jak se na kurz dívají jeho absolventi?

„O kurzu jsem měla vědět mnohem dřív po hospitalizaci. Informace využiji v aktivní fázi svého onemocnění.“
Za mě velmi přínosné pro mé zotavení.“ 
 

Jak bude vypadat konání kurzu vzhledem k aktuálním nařízením v souvislosti s pandemií korovaviru?

Kurz budeme realizovat při dodržování následujících hygienických opatření:
  • Výukové prostory budou před kurzem dezinfikovány.
  • Každý účastník je povinen si přinést vlastní roušku (šátek).
  • Během výuky v učebně záleží na vzájemné dohodě účastníků a lektorů, zda budou mít ústa a nos zakrytá rouškou. Ve společných prostorách (chodba, kuchyňka) bude nošení roušky povinné.
  • K dispozici budou hygienické pomůcky - dezinfekce rukou, antibakteriální mýdlo
Hygienická opatření pro zajištění dalších kurzů budeme průběžně aktualizovat v souladu s platnými doporučeními a každého účastníka kurzu o nich budeme informovat e-mailem před začátkem kurzu.

 
V případě Vašeho zájmu o účast na kurzu Plán bezpečí prosím napište naší peer specialistce Šárce na michlova@cmhcd.cz nebo vyplňte svůj zájem v tomto přihlašovacím formuláři. Doporučujeme s přihlášením neotálet, počet účastníků je omezen!