Zahajujeme Školní rok na nové adrese!Zahajujeme Školní rok na nové adrese!
Milí studenti, lektoři a fanoušci Školy zotavení. Po prázdninách přicházíme s několika novinkami.
Tou hlavní je, že už se budeme setkávat osobně! Neznamená to ale, že bychom opustili online formát setkávání, který měl taky své kouzlo.
Další novinkou je, že se Centrum přestěhovalo a s ním i Škola zotavení.
Najdete nás na adrese Lublaňská 21, Praha 2 - bližší informace, jak se k nám dostanete
 
Naplánovali jsme pro vás hned 3 kurzy, na které se můžete rovnou PŘIHLÁSIT.
Kurzy jsou určeny všem, které jejich témata zajímají. Tedy i pracovníkům služeb péče o duševní zdraví. Každý student obdrží certifikát o absolvování!
Jaká je praxe peer konzultanta? - Den s Bárou a Jirkou
10.9. od 10 do 14h osobně ve Škole zotavení. Zkušení peer konzultanti Fokusu Mladá Boleslav Bára Vráželová a Jirka Štefl se s Vámi podělí o zážitky z praxe a s tím, jaký má tato profese pro ně osobní význam. Jak je u nás zvykem, bude velký prostor pro diskusi a sdílení. Žádná otázka nezůstane stranou.
Příběh mého zotavení
29.10. od 10 do 16h Vás Jana Pluhaříková Pomajzlová a Bára Vráželová osobně přivítají v jednom z nejlépe hodnocených kurzů Školy zotavení. Každý, kdo má zájem uvažovat na svým příběhem jako o cestě zotavení dostane prostor a zájem v bezpečném prostředí.
 
Můj Fotopříběh
Příběh nemusíme vyprávět jen slovy. Tam, kde jsou slova „krátká“ je příležitost povolat na pomoc fotky, které mohou beze slov vyjádřit emoce nebo to, co slovy neumíme říct.
Katka a Magda, dvě zkušené fotografky a naše milé kolegyně lektorky Vás provedou kurzem, ve kterém nejen dostanete příležitost mluvit obrazy, ale také se dovíte chvaty a hmaty pro focení mobilem.
Jedná se dvoudenní kurz. Přivítáme Vás u nás ve Škole zotaveni 4. a 5.11. od 10 do 16h.

Další a méně příznivou novinkou je, Škola zotavení nemá další podporu z grantů, ze kterých byla dosud financována. Řešíme tedy, jak zajistit její provoz a pracuje na tom celý tým lidí.
Protože máme skvělé zpětné vazby jak od studentů, tak od lektorů, řekli jsme si, že provoz chceme udržet stůj, co stůj. Náš plán je takový, že se každý měsíc uskuteční alespoň jedna akce Školy zotavení a stojíme o to, abychom je zachovali pro studenty a účastníky bezplatné.

Pokud můžete a chcete, je možnost podpořit Školu zotavení prostřednictvím portálu Darujme.cz nebo přímo na účet Centra.
 
Těšíme na setkání!
Za tým Školy zotavení Petra Kubinová
Kubinova@cmhcd.cz; +420 774 393 704