Změna termínů kurzů v Recovery College + malé překvapeníZměna termínů kurzů v Recovery College + malé překvapení
Milí studenti a zájemci o kurzy v naší Recovery College 
 
Zdravíme Vás v těchto nesnadných časech z našich domovů a posíláme slova povzbuzení. Doufáme, že se situace brzy uklidní a budeme Vás opět moci přivítat na našich kurzech a dalších aktivitách. Do té doby Vám však musíme oznámit následující změny ohledně fungování Recovery College.
 
Vzhledem k současné situaci a vyhlášení nouzového stavu v České republice rušíme všechna naše další společná setkávání, která se měla uskutečnit v průběhu DUBNA. Týká se to kurzů "Jak komunikovat s lékařem nejen o medikaci", který se měl konat 7. dubna, a "Slyšení hlasů", který měl proběhnout 23. dubna. Taktéž zůstávají pozastaveny setkávání k divadelním a literárním dílnám. S rozhodnutím o náhradních termínech kurzů a dalších aktivit zatím vyčkáváme a budeme Vás o nich průběžně informovat zde na našich stránkách a na našem Facebooku.
 
Chceme Vám však dát vědět, že i přes stížené podmínky pro výuku v Recovery College nezahálíme 🙂Abychom Vám vynahradili možnost osobního setkávání, plánujeme pro Vás jiné možnosti, díky kterým bychom Vás nadále mohli podporovat na Vaší cestě k zotavení. Aktuálně tak připravujeme zkrácenou obměnu kurzů, které bude možné se zúčastnit v online formátu

Na to bychom se však chtěli zeptat Vás našich studentů. 
O jakou formu podpory na dálku byste ze Školy zotavení stáli? Jaký formát online kurzů ze Školy zotavení by Vám vyhovoval? Líbilo by se Vám mít kontakt s peer lektory na dálku? Budeme velmi vděční, když s námi posdílíte Vaše přání a nápady na to, jak by mohla výuka Recovery College v tomto ztíženém režimu vypadat. Všechny nápady prosím napište naší peer specialistce Šárce na email michlova@cmhcd.cz a my následně vymyslíme, jakou cestou se ubírat dále.

 

Přejeme Vám i Vaším blízkým pevné zdraví, jelikož to je teď to nejdůležitější.
 
Vaši lektoři a peer specialisti z Recovery College