Korespondeční a fakturační adresa

Centrum pro rozvoj péče o duševní zdraví, z. s.
Lublaňská 1730/21
120 00 Praha 2
IČ: 62936654
DIČ: CZ62936654

tel: +420 222 515 305

e-mail: cmhcd@cmhcd.cz
www.cmhcd.cz

ID datové schránky: zxr4h3a

Facebook 
YouTube

Jak se k nám dostanete?

TÝM CENTRA

Mgr. Pavel Říčan
Ředitel. V našem malém týmu ale dělám všechno možné. Hodně píšu texty a podílím se na vymýšlení projektů. Jako sociolog také některé projekty vyhodnocuji. Měníme péči o duševní zdraví k lepšímu. Snažím se, abychom to dělali dobře a aby nás to také bavilo.
 

e-mail: rican@cmhcd.cz
mobil: +420 775 552 166
 

Mgr. Lenka Březinová

Projektová manažerka. Mojí úlohou je zajistit, aby projekty byly realizovány efektivně a jejich výstupy splňovaly své cíle. Zároveň se snažím, aby se každý člen týmu cítil podpořený a motivovaný. Projekty, které jsem měla možnost vést, se týkaly vzdělávání pracovníků komunitních služeb péče o duševní zdraví, zapojení peer konzultantů do systému péče o duševní zdraví a předcházení a zvládání konfliktů na odděleních psychiatrické péče.

e-mail: brezinova@cmhcd.cz
mobil: 778 502 171


Bc. Barbora Holá

Projektová manažerka. Organizuji, komunikuji a podporuji projektový tým a podílím se na uvádění projektových záměrů a aktivit v život i na jejich sdílení do světa. Nejvíce mě ale baví samotný obsah, seznamování s koncepty a nástroji a setkávání s lidmi z různých organizací a profesí v rámci péče o duševní zdraví u nás i v zahraničí. Mám ráda různorodost, a tak občas něco přeložím, přidám se k hodnocení projektů a psaní textů nebo vytvořím leták či brožurku. 

e-mail: hola@cmhcd.cz
mobil: +420 775 555 517


Ing. Markéta Hulmáková
Projektová manažerka, svačinářka a květinářka. Baví mě komunikovat s lidmi napříč (profesním) zapojením v péči o duševní zdraví, jejich osobitost. Krom slaďování projektových setkání a různorodých aktivit také ráda sedlačím a sázím stromky v lese.

e-mail: hulmakova@cmhcd.cz
mobil: +420 775 582 223


Ing. Kristýna Kolder Benešová
Finanční manažerka. Abychom mohli realizovat všechny tyto prospěšné a důležité projekty, musíme na ně mít finanční prostředky. Mojí prací je tyto finanční prostředky efektivně řídit, v souladu s předpisy a pravidly. 

e-mail: benesova@cmhcd.cz
mobil: +420 735 197 787Bc. Michaela Horná

Projekt "Podpora změn systému sociální péče v Moldavsku" 
e-mail: horna@cmhcd.cz
mobil: +420 774 427 376Petra Kubinová
Škola zotavení
e-mail: kubinova@cmhcd.cz
mobil: +420 774 393 704Mgr. Pavla Šelepová

Vedoucí kanceláře. Koordinátorka vzdělávacích aktivit. Můžete mě potkat v našich kancelářích téměř denně. Moje práce je velmi různorodá, a to mě na ní hodně baví. Kromě administrativy spojené s chodem organizace mám na starosti i vzdělávací aktivity, zejména zakázky a kurzy na klíč. 

e-mail: selepova@cmhcd.cz
mobil: +420 775 582 277
 

Mgr. Martina Vavřinková

Koordinátorka vzdělávání. Když se budete hlásit na některý z kurzů našeho Vzdělávacího institutu, nejspíš budete komunikovat hlavně se mnou. Starám se o to, aby kurzy, které vám nabízíme, byly pro vás přínosné a aby se vám u nás líbilo… Mezi plánováním, organizováním a zajišťováním kurzů taky překládám a bavím se úpravou textů, které Centrum vydává.

e-mail: vavrinkova@cmhcd.cz
mobil: +420 775 555 516

 

KONZULTANTI

Mgr. Jana Pluhaříková Pomajzlová


Mgr. Juraj Marendiak
Byť konzultantom pre Centrum pre mňa znamená možnosť byť súčasťou tímu inšpiratívnych ľudí a sledovať ich, ako menia starostlivosť o duševné zdravie k lepšiemu. A popri tom mám občas nejaký nápad, inokedy nejakú otázku a niekedy aj nejakú odpoveď.


Jiří Štefl
Jsem rád, že mohu být konzultantem Centra, nejen proto, že jsem byl jeden z prvních peer konzultantů, které Centrum podpořilo při jejich zapojování do služeb péče o duševní zdraví, ale zároveň mě moc naplňuje do týmu přinášet svůj pohled a dále roli peer konzultantů rozvíjet.


Mgr. Martin Halíř
CRPDZ vnímám jako příběh velkého snu transformace a zkvalitňování systému Péče o duševní zdraví a je mi ctí být jeho součástí. Radovat se z úspěchů v minulosti a usilovat o lepší budoucnost.MUDr. Zuzana Foitová


Mgr. Michael Kostka


MUDr. Jan Stuchlík


 

ÚČETNÍ
Diligens s.r.o
Ing. Iva Štěpánková
e-mail: i.stepankova@diligens.cz
tel.: 732 341 774